Regulamin sklepu:

Właścicielem i prowadzącym sklep internetowy, znajdujący się pod adresem https://renowacja-antyki.com jest firma Phu. Darx, Dariusz Pilarczyk, oś. Pogodne 14, 58-200 Dzierżoniów, NIP: 8821387599.

§1.Opis, ceny

 1. Każdy przedmiot w naszym sklepie jest indywidualnie opisywany.
 2. Opis przedmiotu jest zawsze zgodny z rzeczywistym wyglądem i jego cechami.
 3. Ceny przedmiotów podawane są indywidualnie, są cenami brutto, nie zawierają kosztów dostawy z wyjątkiem zakupów powyżej 5000 pln. gdzie transport jest gratis.
 4. Wymiary mebli zawsze podane są w ich najszerszym miejscu.

 

§2.Zamówienie – umowa

 1. Zamówienia przyjmowane są przez sklep internetowy, znajdujący się pod adresem: https://renowacja-antyki.com.
 2. Dokonując zamówienia klient oświadcza, iż zna niniejszy regulamin i akceptuje jego warunki.
 3. Umowa zostaje zawarta z chwilą złożenia zamówienia.
 4. Każdy produkt w sklepie jest oznaczony szczegółowo.

 

§3.Formy płatność

 1. Płatność przelewem na adres: Phu. Darx Dariusz Pilarczyk
  oś .Pogodne 14
  58- 200 Dzierżoniów
  nr. konta bankowego w Idea Bank SA 23195000012006020753610002.Wybierając tą opcję cenę za transportu uiszczą Państwo przy odbiorze mebli, bezpośrednio u dostawcy.
 2. Za pobraniem – płatność przy odbiorze po zobaczeniu mebli.
 3. Przy odbiorze osobistym w Dzierżoniowie ul. 11 Listopada 7.
 4. Płatność należy uiścić w ciągu 7 dni roboczych od daty zakupu.

 

§4.Koszt dostawy, czas realizacji, odbiór osobisty

 1. Każdy koszt dostawy podawany jest na stronie mebla i różni się w zależności od jego wielkości.
 2. Cena dostawy wynosi od 30 zł do 500 zł. Przy zakupach na kwotę powyżej 5000 pln dostawa na terenie Polski jest darmowa.
 3. Koszt dostawy jest naliczany dodatkowo, oprócz ceny przedmiotu i płatny jest przy odbiorze mebli, bezpośrednio u dostawcy.
 4. Czas realizacji dostawy, w zależności od miejscowości gdzie ma być dostarczony mebel ustalamy indywidualnie i wynosi od 2 do 20 dni roboczych.
 5. Każdy przedmiot kupiony w naszym sklepie można odebrać osobiście w Dzierżoniowie przy ul. 11 Listopada 7. Przed odbiorem należy skontaktować się z nami telefonicznie lub e-mailowo.
 6. Meble do renowacji można dostarczyć samemu, lub my możemy zlecić ich odbiór i powrotną dostawę, cenę za tą usługę ustalamy indywidualnie i płatna jest osobie która odbierze i dostarczy mebel.
 7.  Kupując w naszej firmie niczym Państwo nie ryzykują, najpierw dostarczymy mebel dopiero po jego obejrzeniu następuje zapłata.

 

§5.Zwroty

 1. Każdą rzecz zakupioną na naszych aukcjach można zwrócić bez podania przyczyny.
 2. Termin zwrotu towaru wynosi 14 dni.
 3. Kupujący pokrywa koszty odesłania przedmiotu.
 4. Jeżeli rzecz została zakupiona w opcji z darmowa wysyłką stosuje się opcję zwrotu na koszt kupującego w przeliczeniu 1km= 1 zł. lub wysyłka zlecona przez kupującego.
 5. Aby zwrócić przedmiot należy skontaktować się z nami przed skorzystaniem z tej możliwości. Zwrot należności następuje do 14 dni od dnia dostarczenia do nas mebla.
 6. Nie podlegają  zwrotowi towary "na zamówienie" - pod klienta.
 7. Zwroty dotyczą zakupów konsumenckich w rozumieniu kodeksu cywilnego.
 8. Dokument potwierdzający sprzedaż musi być dołączony do zwracanego przedmiotu.
 9. Przedmiot zwracany musi znajdować się w stanie nie gorszym niż podczas jego zakupu.
 10. Zwroty rozpatrywane będą tylko na podstawie oświadczenia odstąpienia od umowy zawartej na odległość złożonego w emailu lub pisemnie na adres siedziby firmy.
 11. Nanoszenie jakichkolwiek zmian w wyglądzie, funkcjonalności mebla przez sprzedającego na prośbę kupującego, służące zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (zmiana wysokości półek, wymiana luster, szyb, dodatkowe zdobienia), skutkuje brakiem możliwości odstąpienia od umowy zawartej na odległość.

 

§6.Gwarancja

 1. Prawie 15-sto letnia praktyka w odnawianiu antycznych mebli pozwala nam, dać Państwu pełną- 2 letnią gwarancję dotyczącą jakości przeprowadzonej przez nas renowacji mebli.
  Co równie ważne, ze względu na gabaryty mebli, gwarancja jest w systemie door-to-door, bez żadnych kosztów z Państwa strony.
  2 letnią gwarancją objęte są wszystkie powierzchnie drewniane sprzedawanych przez nas mebli.
  W razie gdyby wynikły jakiekolwiek problemy proszę o przesłanie zdjęć i krótkiego opisu wynikłego problemu.
 2. Zastrzegamy sobie prawo do 7 dniowego czasu na uznanie lub odrzucenie Państwa zażalenia.
 3. W ciągu 14 dni od uznania reklamacji, odbierzemy mebel własnym transportem i w terminie nie dłuższym niż 31 dni, na nasz koszt dostarczymy go, po naprawie z powrotem.
 4. Gwarancja nie dotyczy zamków, kluczy, okuć oraz powierzchni pokrytych materiałem.
 5. Gwarancja zostanie rozpatrzona pozytywnie tylko wtedy, gdy przedmiot nie ma uszkodzeń mechanicznych a powstałe problemy nie wynikają ze złego sposobu użytkowania mebli.

§7.Postanowienia końcowe

 1. Do każdego przedmiotu zakupionego w sklepie zostanie dołączony paragon lub faktura VAT.
 2. Sklep internetowy https://renowacja-antyki.com nie ponosi odpowiedzialności za realizację zamówienia przekraczającą przewidywalny czas dwóch tygodni.
 3. Sklep internetowy https://renowacja-antyki.com zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w sklepie, wprowadzania nowych towarów do sprzedaży. zatwierdzania i odwoływania cen promocyjnych, oraz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny ze względu na częste zmiany magazynowe w kilku kanałach naszej sprzedaży oraz systemy informatyczne.
 4. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.